UAB "AGROBEGALYBĖ"
Oficialus "Krasnogirskyy oil factory” LTD (Ukraina) atstovas Lietuvoje

MŪSŲ PRODUKTAI

Visi mūsų produktai atitinka GMP+ ir Organic Standart reikalavimus, kuriuos pripažįsta Europos Parlamentas ir Europos bendrijos nariai ir kurie turi atitinkamus sertifikatus.

Organic Standart   Peržiūrėti

GMP + B1  Peržiūrėti

Atidžiau pažvelkite į mūsų produktus. Mes galime patenkinti visų Jūsų poreikius!

Saulėgrąžų aliejus nerafinuotas 


Nerafinuotas, šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus, išpilstytas į 0,815, 1, 3 ir 5 litrų tūrius, kuris atitinka  ТУ У 10.4-36774750-001:2019 Saulėgrąžų aliejus yra unikalus produktas, kurio naudingos savybės gerokai viršija kitus augalinius aliejus. 

Saulėgrąžų aliejus yra turtingas vitaminų šaltinis, pagrindiniai yra A, D ir E.    Saulėgrąžų aliejus, nerafinuotas, gaunamas iš Ukrainos kilmės saulėgrąžų sėklų. Šis aliejus gali būti vadinamas „gyvu“ be perdėjimo. Jis turi švelnų skonį ir subtilų šviežiai spaustų aliejų aromatą.  Aliejus yra universalus, tinka salotoms, šaltiems patiekalams ir kepimui. Pirmojo spaudimo šalto presavimo technologija leidžia išlaikyti kiek įmanoma natūralų vitaminų ir fiziškai aktyvių medžiagų kiekį.

Išsamiau apie saulėgrąžų aliejų:

 

Kukurūzų aliejus

Kukurūzų aliejus


Kukurūzų aliejuje gausu maistinių medžiagų: beta karotino, askorbo rūgšties, vitamino K, B1, B2, B3, o vitamino E kiekis yra ypač didelis (beveik 2 kartus didesnis nei alyvuogių aliejuje). Jame taip pat yra polinesočiųjų riebalų rūgščių kompleksas, vadinamas vitaminu F, lecitinu ir kitomis naudingomis medžiagomis.

Dėl riebalų apykaitos normalizavimo kukurūzų aliejus padeda numesti svorį, todėl dažnai yra dietos sudedamoji dalis. Kaip ir daugelis augalinių aliejų, jis turi vidurių efektą dėl lengvo žarnyno judrumo stimuliacijos. Be to, virškinimo procesus aktyvuoja choleretinis aliejaus poveikis, nes jis padidina tulžies pūslės ir tulžies takų tonusą.

Kukurūzų aliejus tam tikru mastu yra naudingas beveik visoms kūno sistemoms. Reguliariai vartojant maistą sumažėja vėžio rizika, nervų sistemos ligos, sulėtėja senėjimo procesas ir pagerėja imuninė būklė. Dėl didelio vitamino E kiekio šis produktas gali pagerinti odos ir plaukų būklę, todėl rekomenduojama pridėti prie dietos žmonėms, turintiems sausą ir dribsnių odą.

Kukurūzų aliejus yra labai naudingas vaikams, jis laikomas saugiausiu (alergija jai yra labai retas), lengvai įsisavinamas organizme ir jame yra daug medžiagų, kurios prisideda prie normalaus augimo ir vystymosi.

Išsamiau apie kukurūzų aliejų:


Kukurūzų gemalų išspaudų koncentratas


Kukurūzų gemalų išspaudų koncentratas yra vertingas produktas, naudojamas gyvulininkystėje ir paukštininkystėje. Jame yra didelis aliejaus, baltymų ir vitaminų procentas. Ypač svarbu, kad jame yra vitamino E, taip pat mineralų, kuriuos lengvai pasisavina gyvūnų ir paukščių organizmai. Kukurūzų gemalų išspaudų koncentratas yra labai maistingas. Jame nėra antifermentų, todėl jais netgi galima šerti naujagimius galvijus. Į cheminę sudėtį įeina drėgmė, baltymai, metabolinė energija, riebalai, skaidulos, krakmolas, linolo rūgštis, lizinas, kalcis, karotinas.

Jei imti paukščių šėrimą, tai yra skonio stimuliatorius. Jį galima įvesti į nulinę dietą be išankstinio pasiruošimo, tačiau svarbu teisingai apskaičiuoti normą. Vištos labai greitai prisitaiko prie šio maisto ir pradeda greitai priaugti svorio.

Naudojant aptariamą produktą galima padidinti vištienos ir kitų naminių paukščių mėsos skonį. Be to, jų spalvos savybės grįžta į normalią. Paukščiams padidėja kiaušinių dėjimas, pagerėja reprodukcijos funkcija.

Kalbant apie kiaulių šėrimą, kukurūzų gemalų išspaudų koncentratas yra tinkamas pačiai pradinei jaunų paršelių mitybai. Šio maisto poveikis pastebimas pakankamai greitai. Ir nereikia dirbtinių skonių, gerinančių skonį. Aliejaus pyragas skatina paršavedžių pieną. Sudėtyje yra vertingo krakmolo ir cukraus.

Atrajotojams kukurūzų gemalų išspaudų koncentratas yra svarbus baltymų šaltinis, turintis silpną puvimo laipsnį. Karvių organizmas greitai virškina tokį maistą, padidėja imuninės sistemos efektyvumas. Kukurūzų gemalų išspaudų koncentratas skatina jaunų gyvūnų augimą, padidina energetinį naudingumą. Masė auga pakankamai greitai. Tarp visų priedų aptariamas produktas pasižymi aukščiausia maistine verte. Saulėgrąžų išspaudos 

 Saulėgrąžų išspaudos, gaunamos presuojant saulėgrąžų sėklas išgaunant iš jų aliejų. Saulėgrąžų išspaudos  naudojamos kaip naminių paukščių, žuvų penėjimo pašaras, tiesiogiai ir mišriuose pašaruose. Dėl didelio lengvai virškinamų baltymų, vitaminų ir fosfatidų kiekio Saulėgrąžų išspaudos prisideda prie spartaus jaunų gyvūnų augimo.